Beg_abc_Eng red stimulates a faster heartbeat and breathing The easy, casual look is just as chic and interesting as many of Bey's more dressed up looks, but has the bonus of being much more comfy.ny yankees casquette .ralph lauren outlet sale online In fact, when he left the job because they apparently refused to pay for vacation time, he found he couldn't get work anywhere else.défilé gucci "DDT commands come in two flavors.yoke or joystick " "These lights come in two flavors, big red ones and small green ones.can viagra make your penis bigger " See vanilla.kamagra gelly 2.london kamagra Anything that's visually appealing to you and visually stimulating that you can cut up, you're going to need to have that compiled in front of you, and then you start looking through those things.kamagra paypal uk Shoe heels grew taller, leather became the primary material, and toes began to "peep" through.bet365 com login OK, they're not exactly like you.bovada live Much of the game you'll spend exploring with the ten characters that will ultimately form your party.sports betting line movement I should not have Googled that phrase while at work.". Maybe something like this. A middle school age kid typically moves into adolescence with a mindset of black and white or right and wrong thinking with little if any wiggle room. I love 1920s fashion and styleThere's something about the Haute Couture fashions of the 1920s that really appeals to me. Victoria has a wonderful outlook on life, can read the st about me and believe what they want and I get it. When not traveling, the merchandiser may spend long days rushing from one manufacturer to the next, meeting with other merchandising professionals and sifting through design after design. Wash your feet with some good antibacterial soap and most importantly scrub and then clean in between the toes properly. Was the most commercially successful. SportyNatural, DramaticMy lifestyle has never dictated my fashion personality. The contest is a run over a floating string of traps. Wear the shirt and see how much length you need at the bottom so that you can turn the style into a dress. The current Etoile is a very serious and beautiful young woman named Shizuma. Most importantly, its styles are charming and unique. Lead painted toys or adulterated toothpaste) while refusing to address our own debt imbalances by either government or private interests.. Likewise, you can make an inexpensive garment look like a million bucks by having it altered to fit you perfectly. I think that most of my clothes are age and situation appropriate, if not OVERLY dressy. In fact almost nobody will be left out, as Edmondson dons at least one item for 25 different teams in the league...
Gréckokatolícka Farnosť Sobrance - Vladyka Lach: Modlime sa za našich bratov vo všetkých krajinách

 

                     

Na Slovensku prebieha osobitný týždeň modlitieb za mier a zmierenie národmi, ktoré aktuálne trpia narastajúcim násilím. Vyhlásila ho Konferencia biskupov Slovenska. Nielen o tom, prečo je táto výzva dôležitá práve v tomto čase, hovorí prešovský pomocný biskup Mons. Milan Lach.

“Keď som písal môjmu známemu pomocnému biskupovi do Iraku pred tromi dňami, ako by sme im mohli pomôcť, na sociálnej sieti mi odpísal: “Milý Milan, veľka vďaka. Teraz je existencia kresťanstva vo veľkom nebezpečenstve. Zničili našu existenciu. Pokračuj brat môj v modlitbe za nás, máme nádej.” “Veríme, že modlitba má silu. Ak sa budeme modliť s vierou, Boh môže zmeniť ďalší vývoj udalostí. Len je otázne, aká je naša viera..,” hovorí vladyka Lach. “Modlime sa za našich bratov, či už na Ukrajine, v Palestíne, či v Sýrii a v Iraku. To nie je málo. Robme to s vytrvalosťou. Boh určite vypočuje naše modlitby. Počuli ste, čo povedal môj priateľ z Iraku: Modlite sa za nás,” zdôrazňuje prešovský pomocný biskup.

 Vladyka Lach pripomína, že samotný Ježiš učeníkom nesľuboval bezstarostný život. “Povedal: “Budú vás prenasledovať,… pre moje meno.” Prenasledovania kresťanov boli počas celej historie Cirkvi, uvádza ďalej vladyka Lach. “Nie je to mu inak ani dnes a takto to bude do konca sveta.” Zároveň však obracia kartu na to, čo je na tom všetko pozitívne. “Ježiš hovorí: A ja som s vami po všetky dni až do konca sveta. Keď pred 65 rokmi prenasledovali komunisti kresťanov v bývalom Československu, dnes v Iraku a Číne, zajtra to môže byť napríklad v Taliansku. Ako mi povedal jeden kňaz, ktorí žije na Ukrajine k tamojšiemu konfliktu: Toto je vojna milionárov, ale zomierajú v nej obyčajní chlapi. Žiaľ, čo na to povedať? Modlime sa!,” dodáva vladyka Lach.

Osobitný modlitbový týždeň potrvá do 22. augusta 2014. K spoločnej modlitbe za pokoj vo svete sa môžu zapojiť všetky farnosti, spoločenstvá i jednotlivci. Využiť pritom môžu text modlitby za mier a zmierenie medzi národmi, na ktorý udelil cirkevné schválenie predseda KBS Mons. Stanislav Zvolenský.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modlitba za mier a zmierenie medzi národmi

Všemohúci Bože,
voláme ťa naším Otcom, pretože veríme, že sa skláňaš k nám ako k svojim deťom.

Vieme, že túžiš po tom, aby sme na zemi žili v pokoji a v tvojej láske
a posielaš nám Ducha Svätého,
aby nám dával silu prekonávať hriech a vytvárať jednotu.

Ty si darcom pokoja, preto nás láskavo vypočuj,
keď ťa úpenlivo prosíme o mier a pokoj vo svete:

aby všetci ľudia pochopili,
že nik nemá právo dosahovať svoje záujmy násilím a nenávisťou,
aby kvôli sebectvu niekoľkých nemuseli mnohí utekať z vlastného domova,
aby zodpovední bránili slobodu a dôstojnosť všetkých ľudí,
aby nikto netrpel pre svoju vieru a národnosť,
aby navždy zmĺkli zbrane, ktoré spôsobujú vyhasínanie nevinných ľudských životov.

Prosíme ťa, Otče, za Svätú zem, Irak, Sýriu, Ukrajinu a všetky krajiny,
v ktorých človek bojuje proti človeku, brat proti bratovi:

nech odpustenie zvíťazí nad nenávisťou a pomstou,
pokoj a mier nad každým konfliktom,
ochrana ľudského života nad ekonomikou a vidinou bohatstva.

Nech tvoj Duch premôže tvrdosť ľudských sŕdc.

O to ťa prosíme na príhovor Sedembolestnej Panny Márie, Kráľovnej pokoja,
skrze tvojho Syna Ježiša Krista, nášho Pána,
ktorý nám otvoril cestu do kráľovstva večného pokoja.
Amen.